Ако Вие или Ваш близък има проблем с хазарта и желае помощ, обадете се на 1-800 GAMBLER
Новини на живо директно на телефона, таблета или компютъра
Услугата Новини на Живо Ви позволява да следите събитията по футбол, тенис и баскетбол.
Известията са достъпни на сайта на bet365 (само браузър Chrome), мобилния сайт на bet365 (само Android използващ Google Chrome) и Приложението на bet365 (iOS, Android и Windows). Може да изберете кои новини да получавате:
  • Футбол - Голове, Смени, Жълти и Червени Картони, Резултат на Полувремето, Краен Резултат, Отсъдена Дузпа и Пропусната Дузпа. Може да изберете и новини за определен отбор за един кръг или целия сезон.
  • Тенис - Начало на Мача, Краен Резултат, Край на Гейм и Край на Сет.
  • Баскетбол — Начало на Мача, Начало на Четвърт, Начало на Полувреме, Резултат в Четвърт, Резултат в Първо Полувреме, Резултат в Мача и Точка по Точка.
Как става
  • Логнете се в сметката си в bet365. Ако сте на мобилен или таблет, моля, инсталирайте Приложението на bet365.
  • Отидете в съответния фиш за мача или състезанието, което желаете да следите, след това отидете надолу до Известия На Живо, натиснете Отвори Известия и направете избор.
  • Вашият апарат или браузър трябва да позволи известия, когато бъдете попитани за това.
  • Или, избирайки мач от секция На Живо, може да изберете да получавате известия, когато събитието е На Живо.
Направете Вашия избор и бъдете сигурни, че bet365 ще Ви държи винаги в течение на всичко важно по време на целия мач или турнир.
Трябва да сте на възраст над 21 години, за да играете.
Ако Вие или някой, когото познавате, има проблем с хазарта и се нуждае от помощ, обадете се на
1-800 GAMBLER.
Hillside (New Jersey) LLC е лицензиран и регулиран от New Jersey Division of Gaming Enforcement с временен лиценз #477-50
© 2001-2022 bet365. Всички права запазени.
Ние използваме кукита, за да предоставяме по-добра и персонализирана услуга. За подробности, вижте нашата Политика за Кукитата.