Kui teil või mõnel teie tuttaval on probleeme hasartmängimisega, helistage abi saamiseks numbril 1-800 GAMBLER

Ventspils viskas Viimsile 100 punkti

21 jaanuar 2022 02:18:43 EST

Eesti-Läti korvpalliliigas pidi KK Viimsi/Sportlandi meeskond võõrsil vastu võtma 30-punktilise kaotuse BK Ventspilsilt.

NBA hooaeg on täies hoos ja tiitlikaitsjana läks sellele vastu Milwaukee Bucks, kelle jaoks sai läbi täpselt 50 aastat kestnud ootus. Nende teise järjestikuse tiitli koefitsiendiks hinnatakse hetkel 501.00. Samas tuleb kõigil kindlasti arvestada esimest trofeed jahtiva Brooklyn Netsiga, kelle koefitsient on 1001.00, ja legendaarse Los Angeles Lakersiga, kelle koefitsient 1001.00.

Kohtumise alguses Devin Harrise vabaviskest 3:3 viigini jõudnud viimsilaste osaks jäi edasises mängus tagaajaja roll. Avaveerand lõppes võõrustajate kasuks 26:16, kirjutab korvpalliliidu koduleht.

Teisel veerandajal jõudsid viimsilased tsenter Ronalds Zaķise tabavast kaugviskest vaid kolme punkti kaugusele, 27:30. Lätlastel olid vastused olemas ning Eesti meeskond enam nii ladusalt rünnakul sihini ei jõudnud. Poolajapausiks oli Läti klubi edu kasvanud 14-punktiliseks, 49:35.

Ka teine poolaeg pakkus samasuguse jõudude vahekorra. BK Ventspils võitis kindlalt nii kolmanda kui ka neljanda veerandaja (26:17; 25:18). Lõpuvile tähistas kodumeeskonna 100:70 üleolekut.