Ha Önnek vagy egy ismerősének szerencsejáték problémája van, hívja az 1-800 GAMBLER számot

A Szeged kihasználta a Kiel vereségét

26 november 2021 07:07:16 EST

A magyar bajnok a második helyre lépett a Bajnokok Ligája A csoportjában, miután egy héten belül másodszor is legyőzte az északmacedón Vardart.

A Pick-Szeged jobb gólkülönbséggel vezeti az NB I-et a Veszprém előtt, szombaton pedig ismét rangadót játszik, hiszen a harmadik helyezett Balatonfüredet fogadja. A Balaton-partiak idén eddig csak a Veszprémtől kaptak ki. A Szeged hazai sikerére 1.07 az odds, a döntetlenre 14.00, a vendég fürediek győzelmére 9.50 a szorzó.

A Pick-Szeged a Bajnokok Ligájában is helytáll, eddig mindössze egyszer kapott ki a csoportküzdelmek során, akkor is meglepetésre, hiszen néhány hete hazai pályán veszített az ötödik helyen álló Elverummal szemben. A két legnagyobb csoportbeli rivális közül a listavezető Montpellier mindössze annyival áll jobban, hogy eggyel kevesebb a döntetlenje, így egy ponttal vezet a Szeged előtt, míg a harmadik Kiel csütörtökön elszenvedte második vereségét is a negyedik Aalborg otthonában.

Ezt használta ki a Szeged, hiszen a magyar klub 30-27-re néhány napon belül másodszor is legyőzte a Vardart, ezúttal Szkopjében. Sőt, ebben az évben a Szeged már negyedszer nyerte a két klub csatáját. A magyar címvédő már az első félidőben bebiztosította a győzelmet, magabiztos játékkal, hétgólos előnnyel fordult a második játékrészre, amelyben már csak taktikus játékkal kellett őriznie vezetését. A félidő közepén ugyan kissé elkényelmesedett a Szeged, de időkéréssel és Mikler Roland szokásos kiemelkedő kapusteljesítményével a győzelem nem forgott veszélyben.

Az öt győzelemmel, két döntetlennel és egy vereséggel a második helyre lépő Szeged jövő szerdán az öt győzelemmel és három vereséggel álló dán Aalborg HB otthonába látogat, az első csoportbeli találkozáson két hete a Szeged 31-28-ra nyert hazai pályán.

Kézilabda fogadásaink

Csak akkor játszhat, ha elmúlt 21 éves.
Ha Önnek vagy egy ismerősének szerencsejáték problémája van, hívja az
1-800 GAMBLER számot
A Hillside (New Jersey) LLC a New Jersey-i Szerencsejáték végrehajtási osztály (New Jersey Division of Gaming Enforcement) felügyelete alatt áll a 477-50 sz. ideiglenes engedély alapján
© 2001-2022 bet365. Minden jog fenntartva.