Ha Önnek vagy egy ismerősének szerencsejáték problémája van, hívja az 1-800 GAMBLER számot

Egy jó magyar félidő a franciák ellen

27 november 2021 16:39:10 EST

Pénteken öt góllal verte az olimpiai bajnok Franciaország Magyarországot női kézilabda felkészülési meccsen, vasárnap ismét megmérkőzik a vb-re készülő két női kéziválogatott.

A vasárnap délutáni "visszavágóra" a franciák sikerét 1.22 oddsszal lehet megtenni, a magyarok győzelmére 5.00 a szorzó.

A magyar női válogatott december 2-án kezdi meg a világbajnoki csoportküzdelmeket Szlovákia ellen. Addig pedig talán a lehető legerősebb ellenféllel szemben, a nyáron olimpiát nyert franciák ellen készül két meccsel. Pénteken 33-28-ra a hazaiak győztek a párizsi meccsen.

Az első félidőben nagy előnyt szereztek a hazaiak, kilenc góllal is vezettek, 18-9-cel fordultak a felek. A második játékrészben közelebb jöttek a magyarok, azt a félidőt 19-15-re nyerték Háfra Noémiék. A végeredmény összességében ötgólos vereség lett magyar szemszögből, Golovin Vlagyimir, a magyar válogatott szövetségi kapitánya az ellentétes félidőknek megfelelően értékelt a lefújás után.

"Az első félidőben több volt a hiba, kevésbé működött a visszafutás, sok könnyű gólt értek el a franciák. Szünet után jobban használtuk ki a helyzeteket, határozottabb volt a védekezés, a kapusteljesítmény, ezt kell tovább vinnünk."

És lehet is továbbvinni, hiszen ismét a franciák lesznek az ellenfél, de Golovin Vlagyimir szerint ahhoz, hogy a női kézisek felzárkózhassanak az elitmezőnyhöz, olyan erős együttesekkel kell készülniük, mint amilyen az olimpiai címvédő francia is.

Labdarúgás fogadásaink

Csak akkor játszhat, ha elmúlt 21 éves.
Ha Önnek vagy egy ismerősének szerencsejáték problémája van, hívja az
1-800 GAMBLER számot
A Hillside (New Jersey) LLC a New Jersey-i Szerencsejáték végrehajtási osztály (New Jersey Division of Gaming Enforcement) felügyelete alatt áll a 477-50 sz. ideiglenes engedély alapján
© 2001-2022 bet365. Minden jog fenntartva.